انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
معرفی مرکز
تسهیلات
موسسات همکار
تماس با ما
معرفی رشته‌های تحصیلی
انصراف از پیوندهای مرور
دوره های MBA
سمینارهای آموزشی
معرفی رشته‌های تحصیلی
علوم انسانی
فنی و مهندسی
هنر
علوم پزشکی
کشاورزی
علوم پایه
متقاضیان همکاری با مرکز
خدمات آموزش سازمانی
نظرسنجی
آلبوم تصاویر

در زیر لیست رشته های مختلف علوم انسانی را مشاهده می‌نمایید. همچنین برای اطلاع بیشتر از گرایش‌های مختلف می‌توانید روی لینک های زیر کلیک نمایید.

 

     مجموعه مديريت اجرايي با هدف پرورش مديراني كارآمد و توان‌مند كه قابليت ارتقاي مستمر بهره‌وري سازماني را داشته باشند، طرح‌ريزي شده و در... (ادامه)

 

    زبان عربي به‌عنوان يكي از زبان‌هاي غني و پرجاذبه‌ي دنيا كه از تاريخي طولاني برخوردار است، قرن‌هاست كه با زبان فارسي عجين شده است، تا ج... (ادامه)

 

  اقبال به علوم اجتماعي در سال­هاي اخير چه در ميان روشنفکران و چه از سوي دولت همواره افزايش يافته است. شايد وضعيت دانش اجتماعي در ايران در... (ادامه)

 

     دلايل گوناگون نمي‌توان واژه مديريت را به سادگي تعريف کرد. از اين دلايل مي‌توان به گستردگي دامنه مديريت و ماهيت پوياي آن اشاره کرد. مد... (ادامه)

 

علوم سياسي به بررسي انديشه ها و نظريه هاي سياسي و کارکرد انها در عرصه جامعه مي پردازد و رشته علوم سياسي ارائه يکسري نظريه ها يا يکسري ابزارها و راهکارهايي است که بر اساس انها هر جامعه شرايط و مشکلات حال را بررسي کرده و از... (ادامه)

 

انسان‌ موجودي‌ اجتماعي‌ است‌ و علاوه‌ بر تعلق‌ به‌ خانواده‌ خود، با انسان‌هاي ديگر نيز معاشرت‌ دارد، لازم‌ است‌ با ايجاد يك‌ سيستم‌ آموزش‌ و پرورش‌ مطابق‌ با شرايط‌ وي‌ و جامعه‌اي‌ كه‌ در آن‌ زندگي‌ مي‌... (ادامه)

 

     آموزش‌ و پرورش‌ كودكان‌ استثنائي‌:

هدف‌<... (ادامه)

 

 آموزش و پرورش تطبيقي:

آموزش و پرورش تطبيقي ، يکي از رشته هاي علوم... (ادامه)

 

    رشد و تحول سريع تکنولوژي هاي ارتباطي در چند دهه اخير و همچنين فراگير شدن آن در سطح جهاني بر اهميت هر چه بيشتر فرآيندهاي ارتباط جمعي اف... (ادامه)

 

  ادبيات فارسي آيينه‌اي است تمام‌نما از شيوه معيشت، طرز فکر، انديشه‌هاي فلسفي، عقايد و آراي مذهبي و اخلاقي، آداب و رسوم و مانند آن‌ها. برا... (ادامه)

 

     در قرون اخير تلاش‌هاي بسيار جامعي در مورد زبان، منشا پيدايش آن، منشا پيدايش خط، بررسي ماورا... (ادامه)

 

      رشته‌ي زبان انگليسي رشته‌اي است بسيار با اهميت. بدي... (ادامه)

 

   گفته شده است كه رويكرد نوين به روان‌شناسي از سال 1879، يعني اندكي بيش از صد سال پيش آغاز شده ... (ادامه)

 

هر چند شرکت داوطلبان رشته حقوق در آزمون سراسری در هر نه گرایش بلا مانع می‌باشد ولیکن به جهت بالاتر رفتن شانس قبولی به داوطلبان عزیز توصیه می‌گردد که تنها یک گرایش را انتخاب نموده و زمان مطالعاتی خود را صرف همان گرایش نمای... (ادامه)

 

حسابداري سيستمي است که در آن فرآيند جمع آوري، طبقه بندي، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهيه گزارش‌هاي مالي و صورت‌هاي حسابداري، در شکل‌ها و مدل‌هاي خاص انجام مي‌گيرد. تا افراد ذينفع درون سازماني مثل مديران سازمان و يا برون سا... (ادامه)

 

    گرایش جغرافیای طبیعی :

رشد شديد جمعيت و لزوم بهر... (ادامه)

 

     تربیت بدنی و علوم ورزشی یکی از شاخه های علوم انسانی است که از جهات مختلف با علوم پایه و علو... (ادامه)

 

علم تاريخ تحولات گذشته جامعه انساني که مي تواند زمينه سياسي، اقتصادي، اجتماعي يا فرهنگي داشته باشد را مورد مطالعه قرار مي دهد. به همين دليل رشته بسيار گسترده اي است و اشتباه است که آن را صرفا مطالعه مواد خام تاريخي بدانيم... (ادامه)

 

گرایش‌ فقه‌ و مبانی‌ حقوق‌ اسلامی‌، وظایف‌ و حقوق‌ انسان‌ را از دیدگاه‌ تشریعات‌ الهی‌ بیان‌ می‌کند، حقوقی‌ که‌ از روی‌ حکمت‌ و بر روی‌ محور مصالح‌ خردمندانه‌ است‌ و در زمینه‌ رابطه‌ میان‌ انسان‌ و خدا، رابطه‌ انسان‌ها با... (ادامه)

  

 از آن جهت كه سرنوشت يك كشور در زمينه‌هاي مختلف اجتماعي،‌ علمي، تكنولوژي و صنعتي و نيز رفاه آحاد جامعه در گرو چگونگي وضعيت اقتصاد است، رشته اقتصاد اهميت بسيار زيادي دارد. با استفاده از اين دانش اس... (ادامه)