انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
معرفی مرکز
تسهیلات
موسسات همکار
تماس با ما
معرفی رشته‌های تحصیلی
انصراف از پیوندهای مرور
ترجمه مدارک دانشگاهی
دوره های MBA
سمینارهای آموزشی
معرفی رشته‌های تحصیلی
علوم انسانی
فنی و مهندسی
هنر
علوم پزشکی
کشاورزی
علوم پایه
متقاضیان همکاری با مرکز
خدمات آموزش سازمانی
نظرسنجی
آلبوم تصاویر

در زیر لیست رشته های مختلف فنی و مهندسی را مشاهده می‌نمایید. همچنین برای اطلاع بیشتر از گرایش‌های مختلف می‌توانید روی لینک های زیر کلیک نمایید.

مهندسي برق، دانش تحليل و بررسي رياضي پديده‌هاي فيزيکي است که به نحوي به بارهاي الک... (ادامه)
 

     اولين بخش مهندسي شيمي در سال ۱۳۲۳ در دانشکده فني دانشگاه تهران داير شد. مهندسي شيمي شاخه‌اي از مهندسي است که با ايجاد و کاربرد فرآيند... (ادامه)

 

   مهندسی صنایع عبارت از کاربرد اصول و تکنیکهایی به منظور بهبود، طراحی و نصب سیستمهایی شامل انسان، مواد، اطلاعات، انرژی و تجهیزات برای فرا... (ادامه)

 

     مهندسي سيستم‌ها يک مهندسي بين رشته‌اي است که تاکيدش بر توسعه و سازمان‌دهي سيستم‌هاي مصنوعي پيچيده است. سيستم، ترکيبي يکپارچه از افراد... (ادامه)

 

    اين رشته، دانشي را به مخاطب منتقل مي‌کند که طي آن روش‌هاي جمع‌آوري اطلاعات، استفاده و انتقال آن ميسر شود. مطالعه، طراحي، ساخت، راه‌اند... (ادامه)

 

    يک مهندس عمران بايد بسيار اجتماعي و داراي توان بالائي در ايجاد ارتباط با ديگران باشد چون عمران يک رشته گروهي است يعني مهندس عمران در م... (ادامه)

 

مهندسی معدن مجموعه علوم و فنونی است که از اکتشاف یک کانسار(ذخیره معدنی با ارزش اقتصا... (ادامه)

رشته مهندسي كامپيوتر به طراحي و ساخت اجزاي مختلف كامپيوتر مي پردازد و از اهميت بسيار زيادي در دنياي امروز برخوردار است. هدف از طي اين دوره، تربيت كارشناساني است كه در زمينه تحلي... (ادامه)

 

مهندسان نفت به دنبال کشف منابع نفت یا گاز طبیعی در جهان می باشند. پس از کشف چنین منابعی  مهندسین نفت  با همکاری زمین شناسان و دیگر متخصصان ، ساختار زمین و خصوصیات صخره های حاوی ذخایر و روشهای حفاری را تعیین کرده و عملیات ... (ادامه)

 

مهندسي مواد يكي از رشته‌هاي مهندسي است كه به درستي لقب مادر رشته‌هاي مهندسي را به خود اختصاص داده است. به جرأت مي‌توان گفت: كه اكثريت قريب به اتفاق مصنوعات بشري كه در اطراف مي‌بينيم، حاصل تلاش مهندسان مواد است. بنابراين، ... (ادامه)

 

نانوفناوري کاملا با مهندسي مواد مرتبط و به آن وابسته است و در عين حال زمينه‌هاي تحقيقاتي جديدي در اين رشته به وجود آورده است. ساختار مواد در ابعاد ميکرومتر و نانومتر، در مهندسي مواد مطالعه مي‌شوند. نانودانش و نانوفناوري م... (ادامه)

 

     علم مكانيك كه قدمت آن به اختراع چرخ و ساخت ابزارهاي اوليه مورد نياز بشر برمي‌گردد در قرون بعد توسط نيوتون و گالي... (ادامه)