انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
معرفی مرکز
تسهیلات
موسسات همکار
تماس با ما
معرفی رشته‌های تحصیلی
انصراف از پیوندهای مرور
دوره های MBA
سمینارهای آموزشی
معرفی رشته‌های تحصیلی
علوم انسانی
فنی و مهندسی
هنر
علوم پزشکی
کشاورزی
علوم پایه
متقاضیان همکاری با مرکز
خدمات آموزش سازمانی
نظرسنجی
آلبوم تصاویر

در زیر لیست رشته های مختلف علوم پایه را مشاهده می‌نمایید. همچنین برای اطلاع بیشتر از گرایش‌های مختلف می‌توانید روی لینک های زیر کلیک نمایید.

 

فيزيک علم مشخص کردن قوانين رياضي حاکم بر اجزاي طبيعت بر پايه مشاهدات تجربي است.يکي از کارهاي اصلي اين علم اندازه‌گيري کميت‌هاي مختلف و پيدا کردن روابط بين اين اندازه‌هاست و براي همين فيزيک را علم اندازه‌گيري خوانده‌اند. ا... (ادامه)

 

علم فتونيک به عنوان يک علم بين رشته‌اي مطرح شکل گرفته است. در اين رشته تمام امور مربوط به نور از ايجاد، تغيير، هدايت، تا ثبت و آشکارسازي آن مطرح و مورد مطالعه قرار مي‌گيرد. نتايج اين علم علاوه بر گسترش فهم بشر در شناخت طب... (ادامه)

 

تاريخ پيدايش دانش شيمي را شايد بتوان با پيدايش انسان بر کره زمين همزمان دانست.تاريخ، پر از افسانه‌هاي کيمياگري و کيمياگران و رؤياهاي انسان در رسيدن به غيرممکن‌ها بوده است. ترديدي نيست که دنياي امروز تا حد قابل ملاحظه‌اي ب... (ادامه)

 

زيست شناسي (ادامه)

 

رشته زمين شناسي، رشته اي است دانشگاهي كه در زمينه پيرايش زمين، وضعيت زمين در فضا، تاريخ زمين شناسي، شكل و ابعاد زمين، مشخصات فيزي... (ادامه)

 

رشته رياضي يکي از مهم‌ترين رشته‌هاي علوم پايه مي‌باشد که هدف اصلي آن تربيت متخصصاني براي آموزش و پژوهش در زمينه‌هاي گوناگون رياضي در بخش‌هاي مختلف مي‌باشد‌.              

<... (ادامه)

 

رشته آمار از رشته‌هاي جديد، کاربردي و جذابي است، که قدمت آن در ايران  حدود 20 سال است. اين رشته در گرايش‌هاي آمار رياضي، آمار بيمه، آمار ... (ادامه)