انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
معرفی مرکز
تسهیلات
موسسات همکار
تماس با ما
معرفی رشته‌های تحصیلی
انصراف از پیوندهای مرور
ترجمه مدارک دانشگاهی
دوره های MBA
سمینارهای آموزشی
معرفی رشته‌های تحصیلی
علوم انسانی
فنی و مهندسی
هنر
علوم پزشکی
کشاورزی
علوم پایه
متقاضیان همکاری با مرکز
خدمات آموزش سازمانی
نظرسنجی
آلبوم تصاویر

در زیر لیست رشته های مختلف کشاورزی را مشاهده می‌نمایید. همچنین برای اطلاع بیشتر از گرایش‌های مختلف می‌توانید روی لینک های زیر کلیک نمایید.

نياز روز افزون جامعه به غذا، رشد بي رويه جمعيت و کاهش منابع غذايي، يکي از مهمترين مسائلي است که توجه دولت‌مردان،... (ادامه)

کارشناسان منابع طبیعی با بررسی علم اکولوژی، حل مسائل زیست‌محیطی،‌ ارائه طرح‌های عملی برای حفظ و توسعه پوشش گیاهی، بهره‌برداری صحیح از اراضی مطابق با قابلیت‌ آنها، توسعه فعالیت آبخیزداری و مدیریت آب و خاک، تلاش می‌کنند تا این ... (ادامه)

زراعت

رشته زراعت يکي از گرايش‌هاي مهم و اساسي در مجموعه مهندسي کشاورزي به شمار مي‌آيد. ايران کشوري است که از توانمندي‌هاي بالقوه و بالفعل کشاورزي برخوردار بوده و کشاورزي در برنامه‌ه... (ادامه)

در دوره عالی علوم کشاورزی, عنوان دامی به رشته ای اطلاق می شود که حاوی مجموعه ای از علوم و تکنولوژی در زمینه های کلی زیر باشد.

- غذا و تغذیه دام
- ژنت... (ادامه)

باغبانی دانش و فن بررسی و پژوهش در میوه‌شناسی، سبزی‌شناسی، گل‌شناسی، فضای سبز پارک‌ها و بوستان‌ها و محیط زیست و همچنین استفاده از محصولات باغبانی در صنایع غذایی است(ادامه)

واژه بيوتکنولوژي نخستين بار در سال 1919 از سوي Karl Ereky به مفهوم کاربرد علوم زيستي و اثر متقابل آن در فناوري‌هاي ساخت بشر به کار برده شد. به طور... (ادامه)