انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
معرفی مرکز
تسهیلات
موسسات همکار
تماس با ما
اخبار
انصراف از پیوندهای مرور
اخبار
ترجمه مدارک دانشگاهی
دوره های MBA
سمینارهای آموزشی
معرفی رشته‌های تحصیلی
متقاضیان همکاری با مرکز
خدمات آموزش سازمانی
نظرسنجی
آلبوم تصاویر
 
   
برگزاری کارگاه های تخصصی آموزشی پروپزال و پایان نامه نویسی و مقاله نویسی 
 
 
اغلب بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی به مزایای مقاله نویسی کاملا آگاهند و تمایل بسیار زیادی به نوشتن مقالات علمی دارند. این دانشجویان تحقیقات و مطالعات وسیعی را نیز به انجام رسانیده و داده ها و نتایج بسیار مطلوبی برای ارائه در اختیار دارند.
این در حالی است که آنها جهت نوشتن مقاله اعتماد به نفس کافی را نداشته و نمیتوانند داده ها و اطلاعات ارزشمند خود را آنچنان که شایسته است به نگارش در بیاورند و همچنین بسیاری از دانشجویان برای بدست آوردن داده های مناسب تلاشهای بسیار زیادی کرده و زمانهای زیادی را صرف مطالعه و یا آزمایش مینمایند.
 اما از آنجا که آنها نمیتوانند در ابتدا دیدی روشن از روش تحقیق کاربردی مقاله موردنظر داشته باشند، متاسفانه بیشتر تلاشهای آنها برای کسب داده ها در عمل غیر استفاده و بیهوده میباشند.
از طرفی، با ورود دانشجویان به دوره های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) و انتخاب واحد درسی پایان نامه، ضروری است که آنها نسبت به انجام تحقیق خود و نیز ارائه آن در یک قالب و ساختار مدون مبادرت نمایند. استفاده از یک ساختار تعریف شده و مدون برای انجام پایان نامه، بیانگر تعامل قوی بخش¬های خلاق و خودآگاه ذهن محقق و تعامل با اعضای گروه تحقیق می باشد و همچنین انجام صحیح روند فرآیند نگارش پایان نامه یک دانشجو، طبیعتا نتیجه¬ گیری منطقی را فراهم خواهد آورد.
از این رو کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری این کارگاه های تخصصی آموزشی با تدریس جناب آقای دکتر عشقی ( ارائه دهنده دهها مقاله معتبر ISI و مقاله های داخلی ) نموده است تا بتواند نیاز دانشجویان را برطرف نماید. دانشجویان عزیز جهت شرکت در این کارگاه ها با شماره 26643374 تماس حاصل نمایند.
تاریخ خبر: 16/10/1395 
مترجم:  
منبع :
 

تاريخ ايجاد: 16/10/1395 02:59 ب.ظ
تاريخ آخرين اصلاح : 16/10/1395 11:34 ق.ظ