انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
معرفی مرکز
تسهیلات
موسسات همکار
تماس با ما
اخبار
انصراف از پیوندهای مرور
اخبار
دوره های MBA
سمینارهای آموزشی
معرفی رشته‌های تحصیلی
متقاضیان همکاری با مرکز
خدمات آموزش سازمانی
نظرسنجی
آلبوم تصاویر
 
   
رنگ عوض کردن آزمون استخدامی !  
 
 
به دنبال پیگیرهایی که از سوی مسئولان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و همچنین خبررسانی‌های نشریه بازارکار صورت گرفت، برگزار کننده آزمون به اصطلاح «آزمون استخدامی شرکت های خصوص و دانش بنیان» با صدور اطلاعیه ای در سایت خود اعلام کردند که صرفاً در نظر دارند آزمون مهارت سنجی برگزار کنند. 
به گزارش خبرنگار بازارکار، دبیر آزمون فوق همچنین در بخش هایی از اطلاعیه خود گفته است که به زودی مجوز کاریابی دریافت خواهد کرد، اما وی مشخص ننموده که با توجه به نداشتن سابقه در این حوزه و دیگر مشخصات لازم چگونه این مجوز را دریافت خواهد کرد و چه کسانی پشتوانه اقدامات وی تا کنون بوده اند.
وی همچنین مدیر مسئول نشریه بازارکار را متهم به داشتن کاریابی نموده است ، در صورتی که مدیر مسئول این رسانه صرفاً به رساله مطبوعاتی خود عمل کرده و شخصاً صاحب هیچ کاریابی نمی باشد.
دبیرآزمون خود خوانده استخدامی شرکتهای خصوصی و دانش بنیان افشاگری های رسانه ای از اقدامات غیر قانونی خود را در جهت تخریب این آزمون اعلام کرده است، در صورتی که آنچه در نشریه و سایت بازارکار درج شده صرفاً مبتنی بر موازین قانونی در جهت جلوگیری از فریب افکار عمومی بوده است. 
تاریخ خبر: 01/07/1396 
مترجم:  
منبع :
بازار کار

تاريخ ايجاد: 01/07/1396 02:46 ب.ظ
تاريخ آخرين اصلاح : 01/07/1396 10:19 ق.ظ