انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
معرفی مرکز
تسهیلات
موسسات همکار
تماس با ما
ترجمه مدارک دانشگاهی
انصراف از پیوندهای مرور
ترجمه مدارک دانشگاهی
مراحل ترجمه مدارک
درخواست ترجمه مدارک
دوره های MBA
سمینارهای آموزشی
معرفی رشته‌های تحصیلی
متقاضیان همکاری با مرکز
خدمات آموزش سازمانی
نظرسنجی
آلبوم تصاویر
مرکز آموزش > ترجمه مدارک دانشگاهی
 

خدمت نوینی از کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
ترجمه دانشنامه و ریز نمرات بدون مراجه حضوری (ارسال پستی ) باتائید اداره کل فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی ، وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه

 

مرکز آموزش کانون فارغ التحصیلان برای رفاه  فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی درتمامی مقاطع تحصیلی اقدام به راه اندازی سیستم ترجمه مدارک دانشگاهی نموده است.
بدین منظور شما بدون مراجعه حضوری به دانشگاه ، دارالترجمه ، وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه و تنها با ارسال مدارک دانشگاهی خود به سرعت می توانید ترجمه مدارک خود را با تائید وزارت دادگستری و امور خارجه دریافت کنید .
مرکز آموزش پس از دریافت مدارک فارغ التحصیلان ، ریز نمرات و کپی دانشنامه را برای اداره کل فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی ارسال نموده و پس از تائید توسط اداره کل فارغ التحصیلان مدارک برای دارالترجمه ها ارسال شده و پس از دریافت ترجمه ها مدارک جهت تائید وزارت دادگستری و امور خارجه توسط مرکزآموزش ارسال می گردد و پس از دریافت به آدرس پستی فارغ التحصیلان و دانشجویان  ارسال می شود.

هدف از ایجاد سیستم ترجمه

یکی از اهداف اصلی پروژه ترجمه بدون عیب و تقص مدارک با در نظر گرفتن موارد امینتی همچون حفظ فیزیکی مدارک و عدم افشای اطلاعات فارغ التحصیلان است. با مکانیزه نمودن و تجمیع ترجمه مدارک صرفه جویی زمانی ومالی برای فارغ التحصیلان (مانند عدم مراجه شخصی برای تایید مدرک) بدست می آید. دیگر هدف پروژه افزایش سطح رضایت فارغ التحصیلان و افزایش ارزش نام کانون در بین عموم مردم است که به صورت غیر مستقیم نیز در کسب و کار کانون موثر است.

چه کسانی از این سیستم بهره مند می شوند؟

 فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی اولین ذینفعان این پروژه می باشند. کانون فارغ التحصیلان و دانشگاه آزاد اسلامی ذینفعان تاثیر پذیری مستقیم از این پروژه دارند. پس از آن عموم مردم از تاثیرات غیر مستقیم آن بهره مند می شوند (مانند صرفه جویی مالی برای خانواده های فارغ التحصیلان، کمتر شدن ترافیک شهری و سفرهای بین شهری و ...).

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22895150 - 021 تماس حاصل فرمایید.